המסלול השלם לרפואה טבעית גוף ונפש

הכשרת יועצים לתעודה
N.M.C – Natural Medicine Councelor
מסלול המשלב לימוד בשתי מגמות הדגל של אילמה
מגמת בריאות טבעית ומגמת רפואת הנפש בדרך היהדות

בקרוב תחל ההרשמה לשנת הלימודים תשפ”א
למעבר לרשימת המתנה לחצו כאן>>

מהו המסלול השלם לרפואה טבעית גוף ונפש?

מסלול הלימודים הייחודי של אילמה משלב מדע מעמיק לצד רוחניות, לימודי תזונה טבעית וטכניקות ריפוי מעולם הבריאות הטבעית, עם לימודי עומק על נפש האדם וטכניקת ניקוי רעלים רגשית ונפשית, המוכרת כשיטת ‘עין הבדולח’. שילוב זה מעניק לסטודנט ארגז כלים מהפכני לריפוי הגוף והנפש.

באסכולות הבריאות השונות הושם דגש גדול על התזונה הנכונה, אך בכל זאת חלו במחלות שמקורן היה במתח וברגשות שליליים. על כן, שילוב בין הרובד הפיזי לרובד הנפשי הוא מהותי והכרחי לחיים בריאים.

המסלול השלם מציע לסטודנט לימודים מקצועיים ועשירים ורכישת ידע נרחב הן בתחום הגוף והן בתחום הנפש. הלימודים מקנים ליועצים את כל הכלים הדרושים כדי לאבחן, לייעץ ולהוביל את האדם שמולם לריפוי אמיתי מהשורש.

החוקים בגוף ובנפש הם אותם חוקים

ישנו כוח אחד המהווה את הבריאות. מטרת הכוח הזה היא תמיד להיטיב, וכל הסיבות לחולי מקורן בחסימת הזרימה הטבעית של כוח החיות, שמתבטאת בצורה של רעלים בגוף ובנפש כאחד.

כאמור, הרפואה הטבעית גורסת שאין דבר כזה ‘מחלה’, וכי מצב של חולי הוא למעשה תגובה נכונה לגירוי לא נכון. חוק זה תקף גם ברובד הנפשי. חוויות קשות מייצרות זיכרונות ותפיסות עולם שהולכים איתנו ימים ושנים, ואם לא ננקה את הנפש ונאפשר לרעלים להשתחרר החוצה, נמשיך לסחוב בתוכנו מצבורים של רעלים רגשיים, אמונות מגבילות וזיכרונות שליליים שעל אף שאינם רלוונטיים יותר, הם ממשיכים לפעם בתוכנו.

המטרה שלנו במסלול השלם לרפואה טבעית גוף ונפש היא לייצר תנועת נפש בריאה ולסגל אורח חיים בריא כדי לרפא את האדם.

השילוב המנצח של גוף ונפש

במסלול השלם לרפואה טבעית גוף ונפש, ילמדו הסטודנטים שלנו את מבנה הנפש, את מקור המחשבות והרגשות, כיצד הם פועלים וגורמים ליצירת מחלה בגוף, ולהפך – כיצד מצבים גופניים משפיעים על מצב רוחנו ונפשנו.

יועץ רפואה טבעית המסוגל לחבר בין הרובד הגופני לבין הרובד הנפשי ולהציע כלים ופתרונות מעשיים בשני הרבדים הללו, הוא זה שיודע כיצד להניע תהליכי ריפוי אף למצבי חולי קשים ביותר.

הוא גם זה שיוכל להגיע להישגים ולתוצאות, ולהקמת קליניקה משגשגת לרפואה טבעית.

אילמה היא המוסד היחיד בעולם, המכשיר יועצים במסלול השלם לרפואה טבעית בגוף ובנפש. מדובר בידע בלתי מתפשר המגלה את האמת על הריפוי הטבעי. 

מה תקבלו בתוכנית ההכשרה ליועצי רפואה טבעית של אֵילִמַה?

1. ידע והשכלה – תרכשו ידע מקיף, עשיר ומעמיק בסודות תורת הריפוי הטבעי.

2. כלים מעשיים – תקבלו ארגז כלים מהפכני לריפוי הגוף והנפש.

3. מקצוע לחיים – תקבלו תעודת יועץ רפואה טבעית שתאפשר לכם ללוות מטופלים בעסק מצליח משלכם.

4. העצמה והתפתחות אישית – תסללו לעצמכם דרך ישרה לחיים של חיבור לתכלית מתוך בריאות ושמחה.

לייעוץ או הכוונה השאר פרטים עכשיו

סגירת תפריט
דילוג לתוכן