אודות אילמה - אילמה המרכז הגבוה לרפואה טבעית

קראו אודות אילמה המרכז לבריאות טבעית

אודות אילמה

אילמה הוקמה בשנת ה’תשס”ג (2003 למניינם) על ידי הרב יובל הכהן אשרוב במטרה להכשיר את דור העתיד של הרפואה הטבעית.

אילמה החלה את דרכה כמכללה ללימודי רפואה משלימה ברוח היהדות וזכתה לאהדה רבה שסחפה אליה סטודנטים מכל רחבי הארץ.

על אף ההצלחה המטאורית בתחום הרפואה המשלימה, הרב אשרוב לא הפסיק את המסע למציאת האמת ברפואה. בשנת ה’תשס”ח (2008 למניינם), לאחר סדרת מפגשים אישיים עם יצחק בן אורי, ממייסדי תורת הריפוי הטבעי בישראל, אימץ הרב אשרוב את הגישה שלמד ויישם אותה בקליניקה. התוצאות היו פורצות דרך.

בשנת ה’תשס”ט (2009 למניינם) ייסד הרב אשרוב את מגמת ‘בריאות טבעית’. הקמת המגמה הייתה נקודת המפנה בהתפתחות של אילמה ובהפיכתה למוסד הוותיק והגדול בישראל המתמחה ברפואה טבעית.

בשנת ה’תשע”ד (2014 למניינם) נוסדה מגמת ‘רפואת הנפש בדרך היהדות’. המגמה היא פרי פיתוח של הרב אשרוב, ומבוססת על יסודות מחכמת הקבלה ועקרונות הבריאות הטבעית.

אילמה פועלת בכמה שלוחות בישראל: רמת גן, אור הגנוז והשלוחה הדיגיטלית.

 

הכשרה מקצועית

לאילמה שלושה מסלולי הכשרה: מסלול ’בריאות טבעית’, מסלול רפואת הנפש בדרך היהדות
והמסלול המשולב – מסלול הדגל של אילמה, המשלב לימוד של שתי המגמות בו־זמנית ומכשיר מדריכים ויועצים לרפואה טבעית בגוף ובנפש.
הלימודים מתקיימים אחת לשבוע במשך שנה אחת. תוכנית נוספת מיועדת לסטודנטים שנה ב’.

 

למידה מרחוק

לאור הביקוש הרב מצד קהילת שוחרי הבריאות מהארץ ומהעולם להשתתף בתוכניות ההכשרה בלמידה מהבית, אילמה הקימה את השלוחה הדיגיטלית ללימודים במסלול ‘בריאות טבעית’ ורפואת הנפש בדרך היהדות.

 

סדנאות ניקוי

אילמה מפעילה למעלה מ־10 שנים את סדנת ‘דרך התזונה’ – סדנת ניקוי הרעלים הטובה בישראל. אחת לחודש מגיעים משתתפים מכל רחבי הארץ לחוות חמישה ימים של ניקוי רעלים, הכוללים לינה, תזונה טבעונית, פעילות גופנית והרצאות מרתקות המעניקות כלים לשינוי מיידי באורח החיים.

קורסים והשתלמויות

אילמה מקיימת ימי עיון, סדנאות וקורסים קצרים המעניקים ידע בסיסי והכרות עם השיטה ומותאמים לקהל הרחב ושוחרי הבריאות, לצד קורסים והשתלמויות מקצועיות למטפלים מתחום הבריאות.

 

שירותי קליניקה

כגוף מוביל דרך במהפכת הרפואה הטבעית, אילמה מזמינה את הציבור לקבל ייעוץ אישי ברפואה טבעית לגוף ולנפש בקליניקות המומחים שלנו ‘אילמה שירותי בריאות’ ובקליניקות הסטאז’ ע”י סטודנטים משנה ב’.

 

קהילת הדיגיטל

מעל ל – 60,000 מנויים למגזין האינטרנטי ועשרות אלפי עוקבים ברשתות החברתיות מהווים את קהילת אילמה המורחבת, שגדלה מדי יום.

 

אתר האינטרנט

אתר אילמה הוא פורטל התוכן המוביל בישראל בתחום הרפואה הטבעית בדרך היהדות. עשרות מאמרים, סרטוני הדרכה ומדריכים חינמיים להורדה פותחים בפני הגולשים את השער לאמת על הבריאות.

 

אלפי אנשים בארץ ובעולם כבר נחשפו לאילמה

ולמדו כיצד לחיות בריא בדרך הטבע

 

בקרו באתרינו בעזרת דפדפן מודרני

דילוג לתוכן