תלמידים מספרים על אילמה

“תודה לכם על כלי מדוייק גאוני שיטתי אמיתי ועובד קלינית” הילה בן חמו

“אילמה זה לא עוד שיטה שהמציאו. לא עוד קלישאה. אילמה זה אמת”

“אילמה מלמדת אותך לטפל בעצמך ובאחרים במקביל בגוף ובנפש, בשונה מלימודים אחרים, שמתייחסים לגוף בפני עצמו ולנפש בפני עצמה”

“פשוט מכללה מצויינת. תרמתם לי המון, הלימודים שווים כל שקל” ליבנת סיטבון

“חוויה מכוננת. עשיתי שינוי משמעותי ביותר בחיי, הבריאות שלי השתפרה פלאים”

 “חידדתי את ההבנה עד כמה אנחנו יכולים להשפיע על מהלכי חיינו” תלמה אצילי

סיפורים מהקליניקה

“התוצאה הכי משמחת מבחינתי זה שאני מעבירה את הידע הנשגב לאנשי היוגה שמתרגלים אצלי ובכלל לכל הסביבה שלי ובמיוחד למשפחתי. יש לי כבר בערך 40 אנשים בתהליך של ניקוי וריפוי” ליזה יוגה

“בקליניקה אני מטפלת בנשים ומשלבת את טיפולי הבריאות טבעית ורואה את פלאי הבריאה”

“אשמח לשתף קצת בפלאים שראיתי בקליניקה שלי בזכותכם:
אני עושה עם המטופלים את שיטת עין הבדולח. ובכל פעם זה מדהים אותי מחדש…מטופלת בת 85 שהיה בה סוג של נרגנות והרבה כעס, לפני כשנה פלוס בעלה נפטר ונוסף לרגשות הקשים גם צער גדול. הגיעה בגלל רשימת מחלות ותרופות פיברומיאלגיה דיכאון חרדה סוכרת כאבי ראש ועוד… כיום-בריאה ושמחה ללא תרופות מדברת בשפה אחרת לגמרי והילדים שלה שמחים סביבה”

“מטופלת פוריות שבעברה היה הריון כימי- ולא הצליחה להכנס להריון.היה בה פחד גדול.עשתה עין הבדולח ונכנסה תוך חודשיים להריון.”

“מטופלת אם לילד בן 15 עם עבר של סרטן שד. חוששת שיחזור (הגיעה בגלל כאב בשד השני)הילד עזב את ספסל הלימודים והיא לא יודעת איפה מסתובב. עשתה עין הבדולח. (חיזקנו שמחה בבית דרך-יצירת מסגרת משפחתית דרך ארוחות משותפות משחקי קופסא) מצאנו מה המוטיבציה שלו לנהוג כך,מה מרוויח מהעדרות מהבית, הצליחה להגיע אל הילד אחרי עבודה של עין הבדולח” הילה בן חמו

התפתחות אישית

“הדבר החשוב ביותר שעין הבדולח השפיע עלי כאמא, כבת זוג כמטפלת. חיבר לי קצוות (חיבורים שמה שקורה בעולם הגשמי קורה בעולם הרוחני ואין הבדל! החוקים הם אותם חוקים-בשבילי זה היה חידוש שלווה בהרבה התרגשות) המקום הזה בו אני צריכה לחיות באמת כמי שאני. חיזוק האמונה.מציאת הטוב דווקא בחסרון-כי החסרון מעיד על הרצון. והפלא הגדול-שרצון הוא בר-שינוי. להשתדל ולחתור כל הזמן להשתדלות בעולם העשייה -להיות במקום הרגיש הזה שבו כל תנועה שלך-נובעת מהנפש”  (השם שמור במערכת)

סגירת תפריט
דילוג לתוכן